Zabraňte vjezdu nebo parkování aut s parkovacími sloupky a zábranami

Už se vám někdy stalo, že vám vjel cizí vůz na pozemek? Mnoha lidem se to stává pravidelně a rozčiluje je to. Mnoho lidí také vjíždí na veřejná místa, kam vozy nesmí. Častým problémem také je, že cizí vozidla parkují na vyhrazeném parkování. Pokud si platíte za parkování nebo máte daná místa vyhrazená třeba jen pro zaměstnance a zaparkuje tam cizí vůz, možná jste vzteky bez sebe. Existuje ale spolehlivé řešení na všechny neukázněné řidiče a to v podobě překážek, přes které se se svým vozem rozhodně nedostanou.

Využijte sloupky, motýlky a zábrany

Pevné překážky jsou velmi účinným řešením a dokáže vám je zajistit česká firma Topznak. K dispozici vám jsou sloupky, motýlky a zábrany. Motýlky i sloupky můžete mít jak v pevném, tak i ve sklopném provedení. Pevné provedení je vhodné pro případy, kdy nechcete, aby na dané místo nejezdilo žádné vozidlo. Sklopná varianta je vhodná tehdy, když chcete, aby se na dané místo dostal jen váš vůz, případně vozy, kterým to chcete umožnit, od dodavatelů až po vozidla záchranných složek, údržby aj. V případě sklopné varianty je sloupek nebo motýlek vybavený cylindrickým FAB zámkem.

Danou překážku můžete jednoduše kdykoliv odemknout a sklopit. Pak ji zase můžete vztyčit. Sklopné zábrany jsou zase vhodné na parkovací místa. S nimi už se vám nestane, že byste na svém místě viděli cizí vozidlo. Jen ji odemknete a můžete parkovat. Když místo opustíte, opět dáte zábranu nahoru. Tento sortiment není drahý a společnost vám ho nejen prodá, ale také vám může zajistit jeho instalaci na potřebném místě. Sloupky, motýlky i zábrany jsou vybavené reflexní fólií, aby byly viditelné za každého počasí. Tento sortiment je velmi odolný, je odolný vůči korozi a můžete se spolehnout na jeho dlouhou životnost. Pokud vás zajímá více informací nebo si chcete sloupky a zábrany rovnou objednat, navštivte web společnosti https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany