Výroba miniaturní pece na pizzu

V tomto videu jsem vám ukázal, jak postavit mini pec na pizzu. Proces výstavby je velmi zajímavý. Jak to udělat kulatější a potřebovat sloupy. Doufám, že se vám líbí moje konstrukce Miniaturní pizza pece s mini skutečnými cihlami. Doufám, že jste se naučili zdění cihel a výrobu železobetonových modelů. Přemýšlel jsi o tom? Pokud chcete, vyrobte si jeden se mnou. Pizza, kterou předává, je opravdu vynikající. I když budete muset trávit čas, nebudete muset utrácet mnoho peněz, abyste si postavili tuto pec na pizzu.

Sledujte BigWR , jak staví malou troubu z miniaturních skutečných kostek a je schopen vařit skutečnou pizzu. To je mnohem chladnější než trouba Easy-Bake. Nejprve si připravte základ pro svou miniaturní cihlovou pec a vyplňte ji betonem. Po vytvrzení základů začněte stavět cihlovou pec.

Cihly z červené hlíny se obvykle používají pro stavbu ozdobného oblouku a volitelných stran kolem větracího otvoru trouby a podesty a lze je použít pro jakýkoli dekorativní prvek. Tento projekt je vynikající volbou pro kreativní nadšence. Nakonec použijte svou cihlovou pec k pečení pizzy , chléb a další chutné pokrmy.