I v dodávce se dá příjemně žít

Pokud chcete žít život na cestách, existuje jen málo domů, které budou cestovat tak dobře jako dodávka, a z těchto dodávek je jen málo ikoničtějších než karavan Kombi Westfalia. Kylie a Stu krásně zrenovovali svůj starý šalvějově zelený karavan na neuvěřitelný malý domov na kolech.

Dodávka byla krásně zrenovována za použití téměř výhradně recyklovaných a zachráněných materiálů, většinou paletového dřeva. Kylie a Stu snili o bydlení v dodávce Kombi a celou renovaci provedli sami. V tomto videu se ponoříme do procesu stavby a také se dozvíme, jaké to je žít na plný úvazek v dodávce VW Kombi.

Tento pár se vydává na cesty a žije životem dodávky v krásně zrenovovaném VW Kombi Westfalia a prozkoumává Austrálii a pracuje na tom, aby si vydělal parkovací místa jako dobrovolníci v udržitelných komunitách a farmách po celém kontinentu.

K dodávce bylo přidáno mnoho úložného prostoru, včetně krásné sady potahů, které byly vyrobeny z paletového dřeva a které využívají sbírku starých špatně spárovaných rukojetí, které se nacházejí v op shopech. Na vrcholu této sady je kuchyňský pracovní stůl a pár dokonce našel místo pro 12V lednici Dometic, která je umístěna mezi dvěma předními sedadly vozidla.