Plovoucí hotelové apartmá na elektrický solární pohon

Anthenea je dobrodružný výklenek, kde mohou cestovatelé prožít autentické a překvapivé zážitky prostřednictvím ostrovních a pozemských možností. Nabízí vizi krásy světa pod vodou v srdci klidné a neporušené bubliny.

Tato ekologická loď obsahuje solární panely, dva elektrické pohonné moduly, tichý elektromotor a je vyrobena z udržitelných materiálů.

Má být plovoucím hotelovým apartmá a zahrnuje denní prostor s pohovkou a minibarem, střešní solárium s kapacitou až 12 osob, 360° panoramatický výhled a noční prostor s kruhovou postelí a vanou.

Kapsle o rozloze 50 metrů čtverečních zahrnuje tři obytné prostory s funkcemi jako podvodní okno, mořská nebo sladkovodní vana a dokonce 360° solárium na střeše pro 12 osob. Všechny prvky interiéru jsou vyrobeny výhradně z udržitelných materiálů.

Obývací část je vybavena zakřivenou pohovkou a ekologickým nábytkem. Plovoucí apartmá je vybaveno tichými motory v proprietární verzi a je poháněno solární energií a může zůstat na hladině neomezeně dlouho s pomocí pěti na jih orientovaných solárních panelů a dvou elektrických pohonných modulů.