Žena přeměnila staré silo na domek v podobě brambory

Kristie přeměnila vnitřek betonové, omítkové a ocelové konstrukce na prosvětlený (pro něco, co nemá okna) a útulný přístřešek, pomocí rozmarného nábytku, jako je DIY lustr z parohu nad postelí a lednička na víno do kuchyně. Kristie Wolfe strávila více než rok cestovat po USA s obřím bramborem, aby propagoval pudingový průmysl v Idahu, a snil o tom, jak z 28 stop dlouhé hlízy udělat malý domov. O sedm let později, když byla tatérka konečně v důchodu, se její přání splnilo.

Protože nechtěla přidávat k bramborám kvůli většímu prostoru, přeměnila obilné silo o průměru 14 stop na koupelnu. Z příliš velké ocelové vany udělala vanu a vytvořila vlastní kombinaci umyvadla/záchodu na recyklaci vody.

Aby město získalo povolení pro hosty, požadovalo, aby Kristie postavila samostatný dům a považovala brambory za doplňkovou jednotku (neboli ADU). Vzhledem k tomu, že pokoje jsou již zamluvené, chtěla postavit co nejrychlejší a nejlevnější stavbu, a tak si koupila plány na malý „Waldenův“ dům a nechala ho jen na minimum pro účely povolení.

Nemovitost, kterou koupila za 5 000 dolarů, je 20 minut jízdy do Boise a v zimě je obklopena poli hlíny, aby přidala více aktivit pro hosty, koupila si krávu. Ukázalo se, že Dolly je spíše a. mazlíček než její pes a láska jejího života. Nyní si přizpůsobuje svůj malý dům na pozemku s okny, která se otevírají pro Dollyiny návštěvy.