Inspirace pro příjemné malé bydlení pro důchod

Brenda a Peter prodali svůj velký dům a zmenšili se na skvěle navržený malý dům, aby uvolnili kapitál a mohli žít ve velkém v důchodu! Jejich domov je extrémně nenáročný na údržbu a dává jim svobodu soustředit se na věci v životě, na kterých jim opravdu záleží, trávit kvalitní čas s rodinou a cestováním!

Dům má jednoúrovňový design s ložnicí v přízemí a vše bylo navrženo tak, aby bylo vysoce funkční a snadno dostupné. Tento malý dům má obrovskou kuchyň, velkou koupelnu a spoustu úložného prostoru!

Vedle hlavního obydlí je další modul, který funguje jako Brendina řemeslná místnost a Peter má svou dílnu, takže je zde stále spousta místa pro koníčky a zaneprázdnění. Pár také použil část peněz z prodeje svého velkého domu na nákup karavanu, který jim umožní stylově poznávat zemi!

Jejich malý dům postavila jejich dcera Rebecca, která vlastní malou firmu na stavbu domů. Zpočátku byli inspirováni ke zmenšení poté, co si během uzamčení vyzkoušeli bydlení v malém domě a milovali ho natolik, že měli pocit, že jejich větší domov už nedává smysl. Toto je fantastický design domu, který dal Brendě a Peterovi lepší kvalitu života v důchodu. Doufáme, že si prohlídku užijete!