Svépomocí vyrobená dřevěná vana s použitím cedrového dřeva

Litinové vany přišly do módy od 80. let 19. století, poté smaltované přes ocel. Nyní se vany většinou tvoří akrylátové, sklolaminátové nebo porcelánové na oceli. Dřevo udrží teplo déle než jiný materiál vany. Koupel vyrábím z cedru. Jako lepidlo používám mezinárodní epoxid a jako tmel „everdure“.

Zakryjeme dřevěnou vanu, dlouhou tradici v mnoha kulturách po celém světě, dnes exotickou přítomnost, která vypovídá o exkluzivitě a nejvyšší míře exkluzivity, často ručně vyřezávané řemeslníky z celého světa. Podívejte se na video od KingPost TimberWorks pro více informací:

Nejnáročnější a nejnáročnější práce spočívá v profesionálním lepení dřeva. Různé úpravy laku dodávají dřevu intenzivnější barvu a navíc dřevo chrání před vodou.

Dřevo přirozeně vypovídá o hřejivosti, útulnosti a představuje stupeň jedinečnosti, který nemá ve světě obdoby, vzor, ​​textura vyrostlá léty, dřevěné vany také vyžadují ruční zásah řemeslníka, tesaře, který tvaruje a zakřivuje sochařskou přítomnost směrem k nejvyšší standard detailů.