Příprava rekonstrukce a kontrola fasády

Diagnostika staveb a strojních technologií je klíčem k úspěšně naplánované a dokončené rekonstrukci. Stejně tak pro menší úpravy, díky kterým ušetříte za energie potřebné k vytápění. DK Consult zajistí pro klienty odhalení tepelných mostů z obálky budovy a řadu dalších úkonů. Pojďte se s námi podívat, co vše lze úspěšně řešit za využití termovizního měření.

Doba, která vyžaduje kontrolu fasády

Žijeme v době, která není jednoduchá. Především po ekonomické stránce. Ceny energií stoupají a účty se šplhají do nebývalých výšek. Řešením je předejít zbytečným únikům tepla. Toho lze dosáhnout skrze kontrolu fasády před kompletní rekonstrukcí nebo najít a opravit pouze ty části domu, které to vyžadují. Pro zjištění potřebných úprav používáme v DK Consult profesionální termokameru. Dokážeme tak detekovat teplotní rozdíly, čímž odhalíme poruchy obvodových plášťů budov, přehřívání fotovoltaických panelů a řadu dalších věcí.

Stavební dozor během rekonstrukce

Plán rekonstrukce už máte. Teď ještě stavební dozor. I s tím vám rádi pomůžeme. Dohlédneme na přesné dodržení plánovaných úprav a informujeme vás o případných vícepracích, ke kterým bude nutné přistoupit. Vše vždy společně probereme a v každé situaci najdeme vhodné řešení, která vám bude vyhovovat po technické, ekonomické i časové stránce. Kontaktujte DK Consult a těšte se na dobře odvedenou práci.