Bojíte se nezvaných návštěvníků? S wi-fi kamerou se bát nebudete

Bezpečnost je dnes opravdu něco vzácného. Časy, kdy bylo možné nechat dům otevřený jsou dávno pryč a strach o zdraví a majetek roste. Nezvaní hosté mohou přijít když spíte, ale také, když jste v práci, na dovolené nebo třeba na nákupech. Pokud se děsíte příchodu do vykradené nebo poničené nemovitosti, jednoduše se postarejte o to, aby k tomu ani nemohlo dojít. Zabezpečení nemusí stát desítky tisíc korun, může znamenat jen malou investici, která bude chránit vše, co máte rádi.

Jaké kamery vybrat?

Základem pasivního bezpečnostního opatření je mít u domu kamery. Zapomeňte však na zastaralé kamery, které jen natáčí záznam. U domu by neměla chybět wi-fi kamera, která umí nejen nahrávat, ale také vás varovat. Specialistou na takové kamery je Emos.cz. Nabízí moderní modely, které mají širokoúhlý objektiv a ve vysokém rozlišení budou snímat celý váš pozemek. Jakmile zaregistrují nezvaného hosta, mohou vás upozornit na vašem chytrém telefonu, stačí si do něj nainstalovat aplikaci EMOS GoSmart.

Chytrá kamera by neměla chybět přímo u vchodu a na webu naleznete model, který je chytře kombinovaný s osvětlením, které můžete vzdáleně ovládat. Kamera je víceúčelová a může se otáčet. Můžete ji využít jak k hlídání pozemku, tak i k videohovorům s návštěvníky. Pokud k vám zavítá nezvaný host, kamera ho nejen nahraje, ale také vás upozorní přes aplikaci, takže můžete reagovat. Na dálku můžete spustit hlučnou sirénu, která zloděje vyplaší také můžete přivolat policii. Kamera může nahrávat na paměťovou kartu, ale také na cloudové úložiště, kde bude záznam v bezpečí. Snímá jak ve dne, tak i v noci a jde o maximálně spolehlivé zařízení, které funguje po celý rok a za všech okolností. Zjistěte více o těchto kamerách na Emos.cz. Kromě nich zde naleznete i další praktické vybavení pro domácnosti, od domovních zvonků až po LED světla do koupelny, termostaty, reflektory, antény a mnoho dalšího.