Zajistěte si modulární zázemí na míru

Každá veřejná událost si vyžaduje potřebné zázemí. To představují mobilní toalety, oplocení, stánky s občerstvením nebo kryté zázemí, které mohou vytvořit mobilní kontejnery. To vše nabízí společnost ALFA CONTAINER Rent.

ALFA CONTAINER Rent

Je flexibilní. Připraví pro vás projekty na míru, které mohou být malého i velkého rozsahu. Zajistí i kompletní servis a to včetně dopravy a montáží. Pokud hledáte řešení vašich prostorových potřeb, potřebujete vytvořit zázemí na jakékoli veřejné akci, pro staveniště nebo hledáte možnosti dočasných kanceláří, ubytoven či skladů, neváhejte se obrátit na zaměstnance společnosti.

Objednat si můžete hned několik různých služeb: pronájem kontejnerů, mobilního oplocení nebo mobilních toalet.

Pronájem kontejnerů

Pronájem kontejnerů vyřeší vaše prostorové potřeby. Můžete je využít jako zázemí pro společenské, sportovní nebo hudební události. Vytvoříte díky nim zázemí na staveniště. Mohou fungovat jako dočasná kancelář, sklad nebo dokonce ubytovna. Objednat si můžete kontejnery sanitární, obytné nebo skladové. Každý jednotlivý kus je připravený k okamžitému použití. Je vybavený elektroinstalací, topením elektrickým přímotopem, osvětlením, zásuvkami a vypínači. U sanitárních kontejnerů je sanitární výbava, rozvod vody i odpadů. Podrobnější informace naleznete na webu alfacontainer.cz.

Mobilní oplocení

Pronájem oplocení zajistí ochranu proti nežádoucímu vniknutí do objektu nebo na pozemek. Pomůže vymezit prostor nebo usměrnit pohyb osob. Skládá se z jednoduchého systému panelů, branky a příslušenství a jeho instalace je velmi snadná. Mobilní oplocení je variabilní a lze jej nainstalovat téměř kdekoli.

Mobilní toalety

Společnost nabízí také pronájem mobilních toalet. Jedná se o velmi rychlé dočasné řešení vytvoření sociálního zázemí. Společnost zajistí jak dopravu, tak instalaci i pravidelný servis, údržbu a dezinfekci.