Rolety nabízejí celou řadu výhod. Vyberte si ty pravé

Rolety patří mezi jeden z oblíbených způsobů, díky kterému můžete zabezpečit svoje okna. Nabízejí mnoho výhod. Zlepšují vaše bydlení a zvyšují komfort vašeho domova.

Výhody rolet v domácnosti

  • Zabezpečí a ochrání vaši domácnost tím, že ztíží přístup nežádoucích osob do vaší domácnosti.
  • Kontrolují světlo a teplotu. Umožňují regulovat množství světla a tepla, které proniká do vašeho domova. Snadno můžete regulovat teplotu v interiéru. Chráníte nábytek a koberce proti slunečním paprskům.
  • Poskytují soukromí, což je ideální vlastnost především ve městě, pokud bydlíte na sídlišti.
  • Uspoří energii. Mohou pomoci snížit náklady na energii tím, že izolují vaše okna a chrání váš interiér před extrémními teplotami. Tím se snižuje potřeba vytápění nebo chlazení vašeho domova, což může vést k úspoře energie a snížení nákladů.
  • Mají estetickou hodnotu. Jsou k dispozici v široké škále barev, materiálů a stylů, takže si můžete vybrat takové, které se hodí k vaší domácnosti. Mohou přidat eleganci a styl vašemu domovu a oživit interiér.
  • Snadno se obsluhují. Moderní rolety lze snadno ovládat pomocí dálkového ovládání, aplikace na smartphonu nebo prostřednictvím automatických senzorů. To vám umožňuje jednoduše nastavit požadovanou úroveň osvětlení a ochrany v závislosti na chování a potřebách daného okamžiku.

Jaké druhy vybrat?

Zebra-shop.cz nabízí různé druhy rolet. Přinášíme vám inspiraci.

Rolety den a noc nabízí v široké škále odstínů a různých typů látek. Rozdíly jsou ve struktuře, gramáži a složení použitých látek.

Římské rolety jsou látkové, s možností montáže do zdi či stropu. Jsou vhodnou volbou jak do domácnosti, tak do prostor komerčního charakteru. V nabídce najdete moderní odstíny látek, které se instalují na kvalitní profil s řetízkovým ovládáním. Tkaniny jsou polozatemňovací. Tmavší tkanina zajistí větší zatemnění.

Plissé rolety představují moderní způsob stínění. Můžete je stahovat oboustranně. Látka je složená do harmoniky a lze ji roztahovat směrem dolů i nahoru.