Oživte své stěny pomocí sádrových obkladů, které imitují kámen

Stále více lidí touží po tom, aby jejich interiér vypadal luxusně. Nejlépe se toho dosáhne tím, že se do něj nainstalují prvky, které skutečně luxusní jsou. Mezi nejžádanější prvky patří přírodní kámen. V každém interiéru dokáže udělat velkou parádu. Ať už ho aplikujete na všechny stěny nebo jen na jednu stěnu nebo její část, nikdo takový prvek nepřehlédne. Váš interiér bude rázem velmi atraktivní. Je tu ale háček, kamenné obklady jsou velmi nákladné. Naštěstí existuje imitace, která dokonale napodobuje skutečný kámen tak, že nikdo nepozná rozdíl.

Sádrové obklady mají řadu výhod

Sádrové obklady dokonale imitují kamenné. Jsou lehčí, snadno se instalují a navíc je jejich cena nesrovnatelně nižší. S nadsázkou lze prohlásit, že si je může dovolit naprosto kdokoliv a změnit svůj interiér k nepoznání. Specialistou na tento druh obkladů je česká firma Drdlík, která je ve svém eshopu Drdlik.cz nabízí ve velké množství provedení. Vaše možnosti jsou téměř neomezené. Můžete si vybírat sádrové obklady, které umí dokonale napodobit třeba cihly, štípaný kámen, skládaný kámen a další. Mohou imitovat žulu, břidlici, pískovec, vápenec a cokoliv dalšího. Jde o velmi plastické obklady, jejichž 3D efekt je impozantní. Každého bude lákat, aby se jich dotýkal. V interiéru se stanou nepřehlédnutelným prvkem.

Můžete je aplikovat na samotnou stěnu, ale i přes roh, protože se vám nabízí i rohové obklady. Sádrové obklady mají podobu panelů, které se snadno aplikují a můžete během krátké chvíle proměnit své stěny k nepoznání. Jejich nabídka je tak široká, že si vyberou i ti nejnáročnější. Chtěli byste světlé obklady nebo spíše tmavé? Potřebujete výrazný obklad nebo jen jemný vzor, který zkrášlí nudné stěny? Vybírat si můžete z mnoha vzorů, imitací, barev i odstínů. Může být těžké si hned vybrat správně. Proto se inspirujte, zavřete vždy oči a zkuste si představit, jak by se tento obklad vyjímal ve vašem interiéru. Zajisté brzy narazíte na takový, který bude pro váš domov ideální. Jakmile ho v interiéru aplikujete, budete každý den vděční za to, že jste se pro tuto investici rozhodli.