Bio sauny pro děti, kardiaky a začátečníky

Sauny, které využijete při každé příležitosti. Bio sauny jsou vhodné pro děti, kardiaky i začátečníky. To znamená, že je využije celá rodina. V případě sauny jako vybavení pro turistický resort stoupne poptávka po ubytování, které nabízíte. Přivítejte své hosty stylově a připravte jim příjemný odpočinek od běžných starostí.

V čem spočívá kouzlo bio sauny?

Bio sauny nabízí nižší teploty, zpravidla mezi 40 až 60 °C. Tím jsou vhodné nejen pro začátečníky, ale také pro děti a kardiaky. Samotná vlhkost vzduchu se pohybuje díky parnímu vyvíječi mezi 50 a 80%. Hlavní předností je tedy příjemnější teplota a vyšší vlhkost.

Jedná se o model, který nabízí střední cestu mezi saunou a parní kabinou. Jestli stále váháte, podívejte se na fotografie realizovaných projektů a inspirujte se.

Bio sauny. Vhodná volba?

Jedná se o ideální volbu, pokud zatím nemáte se saunováním příliš zkušeností a přesto se mu chcete začít věnovat naplno. Bio sauny na klíč si od nás nechávají instalovat klienti, kteří mají často návštěvy z široké rodiny, včetně dětí a prarodičů. Tento typ sauny totiž využijí opravdu všichni. Oblíbenou volbou je také pro rekreační střediska, kde se sjíždí celé rodiny s dětmi a senioři na dovolené.

Design bio sauny pro každého

Prodejci dnes nabízí nepřeberné množství designových řešení. Kvalitu prověřenou tvrdým severským podnebím u nás zprostředkovává kvalitní česká firma Saunujeme. Její specialitou je zakázková výroba na míru.

V rámci bio sauny si můžete vybrat z několika designových variant.

Silver – nabízí elegantně zdobené lavice, opěrky zad i mezilavicové výplně.

Gold – zlatá střední cesta mezi lidovým a TOP řešením.

Gold Dark – nabízí typický široký profil lavic. Punc luxusu dodává dřevo jedinečné kvality Osika Thermowood.

Platinum design – je vyrobena z lavicových profilů africké vrby abachi. Minimální rozestupy jednotlivých profilů nabízí masivní ráz s jednolitě vypadajícím interiérem.

Diamond – ideální kombinace širokého světlého dřeva africké vrby Abachi a medově zbarveného cedrového lemu lavic a opěrek zad.

Wave – jak název napovídá, interiér se nese v duchu ladných oblých křivek.

Basic – jak se říká, v jednoduchosti je krása. Buďte sami sebou a užijte si dostupný luxus.

Neváhejte a začněte saunovat ještě letos

Poptávka neustále stoupá. Souběžně se zvyšujícími se nároky na pracovní výkon a životní standard roste také potřeba relaxace. Bio sauny jsou vhodnou volbou, pokud potřebujete zpomalit nebo nevyhledáváte aktivní odpočinek. Dohodněte si konzultaci a nechte si poradit ještě dnes. Zájem je obrovský.